Załóż swoją własną domową elektrownię

Zyskaj komfortowe i oszczędne życie

Poznaj opinie naszych Klientów w zakładce: realizacje

Solary dla domu

Postaw na oszczędności i zainwestuj w Solary słoneczne z Kielc. Nasz firma z siedzibą w Kielcach zajmuje się projektowaniem systemów Solary oraz ich instalacją.  Na swoim koncie mamy wiele udanych zamówień. Projektujemy całe systemy na osiedla doków szeregowych. Nie boimy się dużych wyzwań i świetnie sobie z nimi radzimy.

Solary to nasz najlepszy i sprawdzony produkt. Dzięki naszej działalności rozszerzamy również poczucie świadomości klientów o dbanie o nasze otoczenie. Kieleckie to nie tylko oszczędność pieniędzy ale również duży wkład w ochronę środowiska poprzez korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Kolektory ułatwiają na życie i przyczyniają się do zmniejszenia zanieczyszczeń środowiska. Najwyższej jakości technologia od najlepszych producentów.

Niskie ceny i fachowa obsługa

Dodatkowo ceny, które pozytywnie państwa zaskoczą! Jesteśmy najtańszą i najlepszą firmą na rynku energii odnawialnej w Kielcach i w okolicach!

Tanio, szybko i profesjonalnie zamontujemy Solary w państwa kieleckich domach! Sprawdzona i rzetelna firma, świadcząca usługi montażu i serwisu solarów w Kielcach to my!