Załóż swoją własną domową elektrownię

Zyskaj komfortowe i oszczędne życie

Poznaj opinie naszych Klientów w zakładce: realizacje

Realizacja z rekuperacji w Kielcach

Od paru dni w jednym z kieleckich domów jest zamontowana nasza rekuperacja, która oczyszcza powietrze i poprawia humor wszystkim domownikom. Wykonaliśmy wszystko zaledwie w dwa dni - nasi Klienci są szczęśliwi z nowego systemu i obiecali,  że wystawią nam bardzo pozytywną ocenę, jednak musimy na to jeszcze chwilkę poczekać.

Rekuperacja to nieodzowne element w każdym nowoczesnym domu. Obecnie w nowym budownictwie stosowanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła czyli rekuperacji to bardzo popularne rozwiązanie.  Dzięki naszej kieleckiej rekuperacji w twoich pomieszczeniach zawsze będzie świeże powietrze!

Polecamy dla każdego domu

Rekuperacja to idealne rozwiązanie nie tylko do domów jednorodzinnych ale również do biur oraz hal przemysłowych. Jest to rozwiązanie również bardzo ekonomiczne. Specjalny system rekuperacyjny z Kielc zapewnia odzyskiwanie ciepła podczas wymiany powietrza. Nie tylko mamy w pomieszczeniach stale świeże powietrze ale dbamy o zachowanie odpowiednich temperatur w domu.

Przy instalowaniu wentylacji mechanicznej zalecany jest montaż specjalnego systemu regulacji temperatur, który po odpowiednim zaprogramowaniu pozwala na sterowanie temperaturą oraz wentylacją, co wprowadza ekonomiczny system cieplny. Dzięki rekuperacji Kielce dbamy o nasze zdrowie, wymianę powietrza oraz oszczędzamy przez rozsądne gospodarowanie energią w domu.