Załóż swoją własną domową elektrownię

Zyskaj komfortowe i oszczędne życie

Poznaj opinie naszych Klientów w zakładce: realizacje

Pompa ciepła typu powietrze

Pompy ciepła to rozwiązanie znane już od lat. Jest ono  praktyczne i oszczędne w użytkowaniu. Aby cieszyć się z korzyści jakie daje nam posiadanie kieleckiej pompy ciepła trzeba fachowo podjeść do tematu.

Nasza firma zajmuje się instalacją pomp ciepła na terenie Kielc, województwa świętokrzyskiego oraz na terenie całej Polski. Przyjmujemy każde zlecenie.  Dopiero się budujesz a może chcesz zmodernizować swoje ogrzewanie.  Dla nas to nie problem. Przeprowadzimy wszystkie niezbędne badania geologiczne i zaproponujemy przebieg prac.  Nasi eksperci od początku do końca będą nadzorować przebieg robót nad instalacją kieleckiej pompy ciepła.

Powietrzna pompa korzysta z odnawialnego źródła jakim jak wiadomo po nazwie jest powietrze. Zabiera z niego ciepło, przetwarza i oddaje je na potrzeby gospodarstwa domowego. Są także różne rodzaje pomp.

Zapraszamy już dziś

Jeśli są państwo zainteresowani tematem instalacji paneli fotowoltaicznych w Kielcach wystarczy skontaktować się z naszą firmą. Zapraszamy do zakładki: kontakt.

Nasi eksperci wytłumaczą państwu korzyści jaki płyną z instalacji pomp ciepła, tak samo jak ogrzewania podłogowego oraz wylewek anhydrytowych - oraz przedstawią darmową wycenę usługi montażu oraz pakietu serwisowego jaki proponujemy naszym klientom w trakcie eksploatacji pompy ciepła. Sprawne i połączone systemy korzystające z OZE to jeszcze większe korzyści! Skorzystaj z usług naszej firmy pomp ciepła w Kielcach.