Załóż swoją własną domową elektrownię

Zyskaj komfortowe i oszczędne życie

Poznaj opinie naszych Klientów w zakładce: realizacje

Zalety posadzek żywicznych

Posadzki żywiczne są niezwykle wytrzymałe i odporne na zarysowania.  Dlatego naszymi najczęstszymi klientami są fabryki, firmy produkcyjne i szpitale. Posadzki żywiczne są również bardzo proste w wykonaniu. Ich konsystencja to gwarancja szybkości wyschnięcia oraz idealnie gładkiej i równej podłogi. 

Dzięki dużym możliwością posadzki żywiczne posiadają zaledwie kilka łączeń, które są praktycznie niewidoczne.  Zastosowanie posadzek żywicznych sprawi, że pomieszczenia nabierają przestrzeni. Idealnie nadają się do nowoczesnych wystrojów. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru praktycznie każdego koloru.  Nasza firma produkująca posadzki żywiczne posiada szeroką gamę kolorów do posadzek.

Posadzki żywiczne pasują do każdego wystroju, industrialny czy loftowy a może wystrój pałacowy? Nie ważne co wybierzesz, nasza podłoga będzie idealnym wykończeniem! Wybierz nasze posadzki żywiczne z Rzeszów w promocyjnych cenach i ciesz się idealną podłogą!

Promocja na wszystkie posadzki żywiczne

Posadzki żywiczne z Polski występują w różnych rodzajach i wariantach. Wyróżniamy posadzki żywiczne poliuretanowe lub epoksydowe. Obie posadzki żywiczne są bardzo wytrzymałe oraz charakteryzują się wysoka jakością. Nadają się do zastosowania nie tylko w domach, mieszkaniach czy salonach kosmetycznych, ale również z powodzeniem można ich używać w dużych halach przemysłowych, magazynowych czy w szpitalach. Dzięki swojemu składowi są odporne na zarysowania, wytrzymałe i służą długie lata. Są znakomitym rozwiązanie w budynkach użyteczności publicznej jak szpitale i kliniki, ponieważ bardzo łatwo dba się o ich czystość i odporne są na różnego rodzaju środki czyszczące.

Posadzki żywiczne to kompleksowe zastosowanie. Nadają się do każdego rodzaju pomierzeń. Nie są chłodne jak kafelki więc sprawdzą się w łazience oraz w kuchni. Bogaty wybór kolorów oraz liczne możliwości wykończenia w tym na wysoki połysk lub z ozdobnym błyszczącym piaskiem sprawią, że wasze mieszkanie, dom czy salon kosmetyczny pozytywnie zaskoczy nie tylko was ale również waszych gości.

Praktyczność i efektowność, to właśnie wyróżnia posadzki żywiczne! U nas najniższe cen na rynku! Sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy!

Kolejnym rodzajem posadzek są dwuskładnikowe malowane żywice epoksydowe, które kładzie się zawsze w dwóch warstwach.

Posadzki betonowe

Nasza kielecka firma posadzek żywicznych prowadzi sprzedaż na całą Polskę. Obsługujemy duże firmy oraz indywidualne zlecenia. Od kilku lat realizujemy zlecenia oraz projektujemy własne niepowtarzalne wzory posadzek żywicznych z Kielc.

Jeśli interesuje państwa efekt jaki można osiągnąć dzięki naszym posadzkom żywicznym z Kielc, zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji na stronie internetowej. Znajda tam państwo zdjęcia z wykonanych przez nas projektów.

Zrealizowaliśmy już wiele zamówień i mamy same pozytywne opinie dlatego możemy zagwarantować państwu fachowe i solidne wykonanie posadzek żywicznych z Kielc w państwa domu! Wybór naszej firmy to gwarancja jakości! Inwestycja w kieleckie posadzki żywiczne zawsze się opłaca. Wytrzymałość, odporność oraz oryginalny wygląd, to zapewnią państwu nasze podłogi z Kielc! Dzięki naszym realizacją uszczęśliwiliśmy już wielu klientów!

Gwarancja satysfakcji i dostępnej cenie! Teraz mogą państwo skorzystać z naszego programu do zaprojektowania własne posadzki żywicznej. Dzięki programowi wybiorą państwo kolor, wykończenie i  ozdoby dodatkowe oraz co najważniejsze poznają państwo cenę swojej nowej podłogi z naszych żywicznych posadzek z Kielc!

W tym miesiącu wszystkie nasze usługi w promocyjnych cenach!

Lubisz być na bieżąco z najnowszymi trendami? Interesują cie ciekawe i niepowtarzalne rozwiązania? Nasze podłogi są właśnie dla ciebie! Sprawdź ofertę posadzek żywicznych z Kielc! Zobacz jak fantastycznie może wyglądać twoja podłoga. Niesamowite wzory, piękne kolory oraz wybór wykończenia. To wszystko możesz mieć wybierając nasze posadzki żywiczne z Kielc.

Z nami wybór podłogi sprawi ci przyjemność. Zobacz jak możesz wyróżnić swoją podłogę spośród wielu innych. Wybierz niepowtarzalny styl i wzór a my wykonamy dla ciebie podłogę twoich marzeń.  Na naszej stronie internetowej można sprawdzić wszystkie nasze realizacje oraz przekonać się jak wiele możliwości można osiągnąć dzięki posadzkom żywicznym z Kielc.