Załóż swoją własną domową elektrownię

Zyskaj komfortowe i oszczędne życie

Poznaj opinie naszych Klientów w zakładce: realizacje

Pompy ciepła - realizacja w Kielcach

Pompy ciepła są doskonałym urządzeniem, dzięki któremu zostanie ogrzany cały dom wraz z bieżącą wodą. Sprzedawany przez prężnie rozwijającą się firmę produkt zasilany jest energią elektryczną. Realizowaliśmy montaż pompy ciepła w jednym z kieleckich domów jednorodzinnych.

Proponowany przez nas przebieg procesu, w którym dominującym mechanizmem jest pompa ciepła nie zużywa dużej ilości energii, a samo ogrzewanie wody odbywa się na zasadzie wykorzystania ciepła pochodzącego z przemian termodynamicznych.

Cała instalacja przebiegła pomyślnie, dlatego dostaliśmy doskonałą referencję od naszego Klienta, który jest bardzo zadowolony z usług.

Opinia naszego klienta:

"Jeśli obawiasz się, że płacisz zbyt duże rachunki eksploatacyjne, to koniecznie wykręć numer do nas i zamów wyjątkowo oszczędny produkt, jakim są pompy ciepła Kielce! Są one idealnym rozwiązaniem na obecne czasy, będące nieustannym konsumpcjonizmem. W dodatku, kiedy ten system sprawdził się tak świetnie, planuje w przyszłości także instalację paneli fotowoltaicznych w Kielcach. Myślę, że będzie to świetne połączenie!"

pan Marek

Nie zwlekaj tylko zamów montaż pompy ciepła

Dlaczego nasz wyrób staje się dla Państwa tak atrakcyjny? Wyjaśniamy, instalując oferowane przez nas urządzenie wspieramy ochronę środowiska, jak również stajemy się jego bohaterem. Z kolei, rozważając zakup pompy ciepła pod kątem inwestycji i z punktu widzenia ekonomicznego, nasz portfel zostanie wciąż pełny, gdyż urządzenie generuje oszczędności zużycia w naszych domach. Wierzymy w to, że nasze słowa przekonały Was na tyle, żeby zdecydować się na inwestycję w swoim domu  z naszym udziałem  - z jedną z najlepszych firm działających w sektorze wykorzystujących swą moc z odnawialnych źródeł energii.